Moooi uued signatuurkollektsioonid

Moooi uued signatuurkollektsioonid

Tutvu Moooi värskete kollektsioonidega, mida esmakordselt esitleti Milano disaininädala raames.

AKIRA

Disainer: Kit Miles

Moooi Akira

Akira abstraktne kompositsioon ja pigmentide tuhin õhutavad piiramatuid kujutluslende. Kujunduse mittefiguratiivne iseloom, justkui neoonvalguses unetu linnapilt viitab vihmasajus basseinides elavate lillede peegeldustele; udune vaade läbi metropoli kihutavast vihmatriibulisest taksost. Värvid suubuvad määramatult üksteise sisse, andes liikumistunde, täites ruumi filmiliku kvaliteediga. Toonid on kunstlikult valitud kombineerituna, et luua külluse, soojuse ja tekstuuri tunne.

Disaineri sõnul oli kollektsiooni eesmärk luua midagi uut, mis kasutaks ära Moooi Carpetsi ainulaadseid tootmisvõimalusi ja mida ei saaks luua ainult traditsiooniliste meetoditega. Disainid loodi selleks, et aidata  sisearhitektidel luua tugevat stseeni eramajast hotellini, pakkudes dünaamilisi mustreid. Saadud kollektsioon esindab mitmekülgset kasutatavate värviliste vaipade paletti, mille on loonud disainerid disaineritele.

 

CORINTHIAN CHECK

Disainer: Kit Miles

Moooi vaibad

Corinthian Check on klassikaliste arhitektuurielementide mänguline ümberkujundamine. Korrapärased geomeetrilised kujundid on renderdatud laia pigmendivärvi tõmmetega, jättes abstraktse mulje sellest, millised võiksid olla kaared, aknad ja ukseavad. Esitades klassikalisi proportsioonikontseptsioone vaba ja lahtiste joone ning värvirõõmuga, paistab suur vesine linn häguses kauguses justkui miraaž, mis loob nägemusliku, teatraalse tausta.

 

MEDITERRANEO

Disainer: Cristina Celestino

Moooi uued signatuurkollektsioonid

Horisondi joont peegeldavad päikesepaistelised maastikud, kus maa kohtub merega, pakkusid inspiratsiooni Cristina Celestino uuele Moooi vaipade kollektsioonile, millest ka selle nimi – Mediterraneo. Vaipade kihilisuses on kuhjaga perspektiivimänge, tajuviise ja ootamatuid vaatemuutusi. Kollektsioon tähistab lopsakat lõunamaa loodust sellele omaste sensoorsete ja sürrealistlike olude, kultuurilise sügavuse ja võimega alati külastajat hämmastada.

 

SERPENTINE

Disainer: Front

Moooi uued signatuurkollektsioonid

Vaiba Serpentine idee tuleneb paberiga mängimisest ja selle painutamisest. Disainerid lõid orgaanilisi ja keerduvaid kujundeid, mis meenutasid serpentiini. Materjali pidev voolamine toimub loomulikult, sundimatult. Värvi gradient ja varjude mäng loovad illusiooni kolmemõõtmelisest mustrist.

 

SAND CARPETS

Disainer: Sjoerd Vroonland

Moooi uued signatuurkollektsioonid

Meil kõigil on lapsepõlvest mälestused rannas liivaga mängimisest, erinevate olendite, kujundite ja vormide loomisest. Seal liiva sees juhtub midagi maagilist, mis juhib meie kujutlusvõimet. Liiva olemus on tuntud oma voolavuse ja ühtekuuluvuse poolest. Need vaibad näitavad intensiivsust selle loomuliku käitumise, gravitatsiooni ja kujundavate mustritega manipuleerimise vahel. Näidake valgust sellele, millele soovite keskenduda, et paljastada elementide loomulik ilu.

Ole alati kursis Euroopa tippdisainiga

Telli endale Inspira uudiskiri. Kord või paar kuus jõuavad meie uudiskirjaga Sinuni viimased disaini trendid.

Liitudes kinnitan, et olen tutvunud
Inspira privaatsusteabega.

shoppingCart
0