Aksessuaarid

Küsi pakkumist

Küsi pakkumist
Meie kogenud konsultandid leiavad Sulle parima lahenduse.
Teie kiri on edukalt saadetud.

A true design work must move people, convey emotions, bring back memories, surprise, and go against common thinking

B&B
B&B
B&B
B&B

Baobab Collection on Belgia bränd, mis nägi esmakordselt ilmavalgust 2002. aastal Tansaanias, riigis, mis on rikas intensiivsete värvide ja lummavate parfüümide poolest. Tänaseks on Baobab’i küünlad ja ruumilõhnastajad maailmas tuntud oma suuruse ning originaalse disaini poolest.

Baobab’i küünlad on valmistatud parimatest Euroopa päritolu materjalidest ning valatud meistrite poolt kõrgekvaliteedilisse käsitööklaasi. Eksklusiivsed käsitööküünalde parfüümid on disainitud Grasse’s, maailma parfüümipealinnas, ning need viivad meid lõhnarännakule kaugetesse eksootilistesse paikadesse.

Lisaks põhikollektsioonile esitleb Baobab kaht uut limiteeritud kollektsiooni aastas, neist kõigil on oma lõhnaidentiteet, disain ja lugu.  Baobab’i käsitöövaaside disain, suurus ning ilu on tähelepanuväärseks aksessuaariks igas interjööris.

B&B
B&B
B&B
B&B
B&B

Briti disaineri Tom Dixoni 2002.aastal loodud omanimelise kaubamärgi all  valmistatakse mööblit, valgusteid ja sisustusaksessuaare. Tom Dixon on pühendunud uuendusliku disaini loomisele, kasutades ehedaid materjale ja tõstes (taas)esile Briti mööblitööstuse väärtusi. Inglaste ainulaadsest kultuuripärandist inspireerituna toodab firma erakordseid esemeid igapäevaseks kasutamiseks. 

Omamata erialast haridust, jõudis Dixon tootedisainini huvist keevitamise vastu. Tema esimesi mööblikatsetusi 1982. aastal saatis kiire edu ja tänini kasutab ta oma toodetes palju kõikvõimalikes variatsioonides metalli. Punkdisaineriks peetava Tom Dixoni huvi keskmes ongi materjalid ja protsessid. Tema eesmärk ei ole kunagi objekt või vorm ise, vaid teekond tooteni, leiutamine, inseneriteadus ja turundus. 

Tom Dixonil on äratuntavalt maskuliinne ja materjalikeskne käekiri, kus lihtsale geomeetriale taandatuna on omavahel enamasti kombineeritud metall, kivi, plast, nahk ja puit. Tema karged ja ehedad tooted mõjuvad otsekui  kunstiinstallatsioonid.

B&B
B&B
B&B

VõtA ühendusT

VõtA ühendusT
Annemai Laamann
Natuzzi müük ja aksessuaarid, sanitaartehnika

shoppingCart Outlet ostukorv

shoppingCart
0