Vaibad

Küsi pakkumist

Küsi pakkumist
Meie kogenud konsultandid leiavad Sulle parima lahenduse.
Teie kiri on edukalt saadetud.

Rootsi firma Kasthall on keskendunud vaipade ja põrandakatete valmistamisele nii privaatsete kui avalike ruumide jaoks. Firma toodangu hulgast leiab lahendusi igale vajadusele – alates luksuslikest elutoavaipadest, lõpetades vastupidavate põrandakatetega, mis sobivad üldkasutatavate pindade tarbeks. 

Kasthalli filosoofiaga – kvaliteet on alati moes – vaibad väärtustavad käsitööd ja pikema perspektiiviga lähenemist. Üle 120 tegutsemisaasta jooksul on samaks jäänud firma peamine kirg – luua vaipu, mis on unikaalsed, vastupidavad ja asendamatud. Rootsi traditsioonidega läbipõimunud Kasthalli tooted ühendavad endas iidseid kudumistehnikaid ning innovaatilisi materjale ja värskeid disainilahendusi. Uudsus võib Kasthalli toodete puhul seisneda näiteks värvilahenduses, uues materjalis või mustris, mis leiab tavapärasest erinevat väljendust. 

Materjalidena kasutatakse alati hoolikalt valitud looduslikku villa ja lina ning toodangu kvaliteeti on kontrollitud kuni viimse lõngajupini. Iga Kasthalli toode on ainulaadne, sest valmib personaalselt, tellimustööna.

B&B
B&B
B&B
B&B
B&B
B&B
B&B
B&B

Limited Edition on Belgia firma, mis tegeleb disain- ja luksusvaipade tootmise ja müümisega üle kogu maailma. 

Ühele perekonnale kuuluva brändi lugu toetub armastusele kanga, värvi ja tekstuuri vastu. Nende sooviks on pakkuda kasutajale tunnustatud Belgia käsitööoskuse ja disaini kogemust. Paljulubava nime taha peituva firma kollektsiooni kuuluvad stiilsed kootud ja käsitsi viimistletud vaibad, mille materjalide hulgas leidub villa, lina, puuvilla, nahka ning kõige eelmainitute kombinatsioone. 

Turul tegutsevatest disainvaipade pakkujatest omab Limited Edition ühte laiemat valikut eri stiilidest, värvidest ja materjalidest. LE tooted varieeruvad elegantselt konservatiivsest julgelt silmatorkavaks. 

Limited Edition, mida võib pidada kaasaegse vaibakunsti moemajaks, on kujunenud disainimaailmas silmapaistvaks tegijaks eelkõige brändi loomingulisuse, kõrge kvaliteedi  ja kohandumisvõime tõttu. Oma toodanguga seisab firma disainimaailma trendiloojate hulgas ning on pälvinud ka mitmeid olulisi auhindu. 

Limited Editioni klientide hulka kuuluvad teiste seas sellised maailmanimed nagu Giorgio 

Armani, Hugo Boss ja nii mõnedki Euroopa kuningakojad.

B&B
B&B
B&B
B&B
B&B
B&B

VõtA ühendusT

VõtA ühendusT
Kaisa Pärenson
mööbel ja valgustusprojektid
Maria Tšerva
mööbel ja valgustusprojektid, köögiprojektid

shoppingCart Outlet ostukorv

shoppingCart
0