Vannituba

Küsi pakkumist

Küsi pakkumist
Meie kogenud konsultandid leiavad Sulle parima lahenduse.
Teie kiri on edukalt saadetud.

Agape on vannitoasisustuses kahtlemata trendilooja ja suunanäitaja. Oma neljakümne seitsme tegutsemisaasta jooksul on ta suuresti mõjutanud vannitubade arengut, olles oma uudsete lahenduste ning värskete ideedega põhjustanud vannitubade kuvandi muutust funktsionaalsetest ruumidest naudingute keskusteks.

Itaaliast Mantuast pärit kaubamärgi lihtsa dünaamilise vormiga tooted on sündinud põhjalike uurimistööde tulemusena, nende välimus ja esteetika on alati tugevalt seotud funktsionaalse küljega ning tehnoloogiline pool tasakaalustatud loodussõbraliku lähenemisega.

Agape sanitaartehnika modernistlikult selge ja väljapeetud vormikeel mõjub kutsuva ja veetlevana, pakkudes kasutajale meeliülendavaid emotsioone.  Et katta tarbija kõige erinevamadki vajadused ning ootused, on Agape pakutavad lahendused disainitud paindlikeks ja mitmeotstarbeliseks.

Arvukalt mainekaid innovatsiooni ning disainiauhindu pälvinud firmaga koostööd teinud disainerite hulka kuuluvad mitmed Itaalia tippnimed nagu Marco Ferreri, Konstantin Grcic, Claudio La Viola, Enzo Mari, Angelo Mangiarotti, Giuseppe Pasquali ja Patricia Urquiola.

B&B
B&B
B&B
B&B
B&B
B&B
B&B

VõtA ühendusT

VõtA ühendusT
Anne-Mai Maasalu
( lapsehoolduspuhkusel ) sanitaartehnika ja köögiprojektid
Annemai Laamann
Natuzzi müük ja aksessuaarid, sanitaartehnika

shoppingCart Outlet ostukorv

shoppingCart
0