Mööbel

Küsi pakkumist

Küsi pakkumist
Meie kogenud konsultandid leiavad Sulle parima lahenduse.
Teie kiri on edukalt saadetud.

Meilt leiate kindlasti sobiva mööbli oma moodsa kodu, kontori või teeninduasutuse sisustamiseks.
  • B&B Italia asutamisest alates 1966. aastal on firma olnud üks Itaalia juhtivaid sisustustootjaid.  B&B Italia ja Maxalto on kaks kaubamärki, millega firma rahvusvahelisel turul opereerib. Tõeliselt laiahaardelise mõlemad tooteliinid pakuvad ainulaadseid sisustuselemente, milles on oskuslikult ühendatud disain, uurimustöö, loovus ja tehnoloogia ning tulemuseks saadud tänapäevase joonega mööbel pidevalt muutuvatesse oludesse, nii tuppa kui õue, nii koju, kontorisse kui teistesse üldkasutatavasse ruumidesse. Tooteid, mille disainimise lähtekohaks on tänapäevase kultuuriruumi ja ajastu elukombed ja vajadused, iseloomustab silmapaistev kvaliteet, elegants ja uute suundade omanäoline tõlgendus.
  • Algusest saati on firma eristunud tavapärasest käsitöökesksest lähenemisest ning paistnud silma tööstuslikuma ja tehnoloogilisema korralduse poolest.

Kui B&B Italia tooted on orienteeritud uutele suundadele, siis suurepärase puidutöötlusoskusega Maxalto liini märksõnaks on moodne disainiklassika. Juba 27 aastat koordineerib Maxalto kollektsioone Antonio Citterio, B&B-ga koostööd teinud disainerite hulka kuuluvad aga Zaha Hadid, Antonio Citterio, Patricia Urquiola, Naoto Fukasawa, Mario Bellini, Jeffrey Bernett, Gaetano Pesce, Paolo Piva ja mitmed teised.

Kui B&B Italia tooted on orienteeritud uutele suundadele, siis suurepärase puidutöötlusoskusega Maxalto liini märksõnaks on moodne disainiklassika. Juba 27 aastat koordineerib Maxalto kollektsioone Antonio Citterio, B&B-ga koostööd teinud disainerite hulka kuuluvad aga Zaha Hadid, Antonio Citterio, Patricia Urquiola, Naoto Fukasawa, Mario Bellini, Jeffrey Bernett, Gaetano Pesce, Paolo Piva ja mitmed teised.

B&B
B&B
B&B
B&B
B&B
B&B
B&B
B&B
B&B
B&B
B&B

Vendade Cassinade 1927.aastal Milanos loodud kaubamärk on siiani üks Euroopa disainmööbli pioneere, mille puhul traditsioonilised käsitööoskused ühendatakse innovaatiliste tehnoloogiatega ning saadakse tulemuseks kvaliteetsed ja äratuntava käekirjaga mööbliesemed.

Cassina  mööblivaliku delikatesspalade hulgast leiab peamiselt toole, laudu, tugitoole, diivaneid ja voodeid. Sõltumata sellest, kas tegemist on enne maailmasõda loodud või hiljaaegu disainitud esemetega, on Cassina tooted eranditult moodsa vormiga. Tootearenduse fookuses on puit ja nahk ning luksuslike kattematerjalidega polsterdatud istemööbel.

Cassina tootevalik jaguneb kahte põhikollektsiooni: i Maestri (Cassina klassikud), millele pandi alus kuuekümnendail, samal ajal Itaalia moodsa disain võimsa tõusuga ning i Contemporanei (Cassina nüüdisaegsete meistrite sari), mille disainerite hulka kuuluvad paljude teiste hulgas Mario Bellini, Gio Ponti, Vico Magistretti, Toshiyuki Kita, Gaetano Pesce, Theodore Waddell, Hannes Wettstein, Philippe Starck, Jean-Marie Massaud ja Piero Lissoni.

I Maestri sari on aga täis tõelisi disainiklassika pärle (teiste hulgas Gerrit Rietveldi, Frank Lloyd Wrighti, ja Charles Rennie Mackintoshi loomingut),kuid sarja kroonijuveeliks on Le Corbusier, kelle ikoonilist mööblit Cassina ainsana maailmas autentselt toodab.

B&B
B&B
B&B
B&B
B&B
B&B
B&B

Kartell on üks Itaalia nüüdisaegse disaini sümboleid. Firma asutas Giulio Castelli 1949. aastal Milanos ning üle 60 aasta on siin edukalt toodetud tähelepanuväärseid mööblikollektsioone, sisekujundusesemeid ja valgustusteid. Firma toodangu tunneb ära selle silmapaistvate värvide, läbipaistvuse ja unikaalsete vormide järgi. Kartelli tooteseeriad on multifunktsionaalsed ja mitmekesised ning nende loomisel on suurt tähelepanu pööratud kasutajamugavusele, kvaliteedile ja muidugi esteetilisele välimusele. 

Lähtudes Kartelli asutaja keemiainseneri taustast, on firma algusaastaist saati keskendunud erinevate tööstuslike ja innovaatiliste materjalidega katsetamisele, samas jätkatakse entusiastlikult ka uute tehnoloogiate, vormide ja stiilide otsinguid. Firma peamine huvi on olnud suunatud plastile, millel erinevalt looduslikest materjalidest puudub enne töötlemist nähtav identiteet.

Kartelli kõrgelt hinnatud loomingu taga on fakt, et firma on suutnud koondada enda ümber kõige prestiižsemad rahvusvahelised disainerid nagu Philippe Starcki, Ron Aradi, Antonio Citterio, Ferruccio Laviani, Piero Lissoni, Patricia Urquiola, Tokujin Yoshioka, Mario Bellini, Ronan ja Erwan Bouroullec`d, Alberto Meda, Patrick Jouini, Fronti, Nendo ja Rodolfo Dordoni. 

B&B
B&B

Briti disaineri Tom Dixoni 2002.aastal loodud omanimelise kaubamärgi all  valmistatakse mööblit, valgusteid ja sisustusaksessuaare. Tom Dixon on pühendunud uuendusliku disaini loomisele, kasutades ehedaid materjale ja tõstes (taas)esile Briti mööblitööstuse väärtusi. Inglaste ainulaadsest kultuuripärandist inspireerituna toodab firma erakordseid esemeid igapäevaseks kasutamiseks. 

Omamata erialast haridust, jõudis Dixon tootedisainini huvist keevitamise vastu. Tema esimesi mööblikatsetusi 1982. aastal saatis kiire edu ja tänini kasutab ta oma toodetes palju kõikvõimalikes variatsioonides metalli. Punkdisaineriks peetava Tom Dixoni huvi keskmes ongi materjalid ja protsessid. Tema eesmärk ei ole kunagi objekt või vorm ise, vaid teekond tooteni, leiutamine, inseneriteadus ja turundus. 

Tom Dixonil on äratuntavalt maskuliinne ja materjalikeskne käekiri, kus lihtsale geomeetriale taandatuna on omavahel enamasti kombineeritud metall, kivi, plast, nahk ja puit. Tema karged ja ehedad tooted mõjuvad otsekui  kunstiinstallatsioonid.

B&B
B&B
B&B

1882. aastast tegutsenud Itaalia kaubamärgi Gervasoni sisekujunduslahendustele ja mööblile on omane detailidele ja kvaliteedile tähelepanu pööramine, looduslike materjalide kasutamine ja nende meisterlik töötlemine.

Peaaegu 140 aastat tegutsenud firma on aja jooksul läbi teinud suuri muutusi tootmistehnoloogias ja toodete esteetikas, kuid säilinud on kirg ilu ja kunstipärasuse järele. Lihtsad ja harilikud vormid muudetakse siin isikupäraseks, kasutades erineva (pinna)struktuuri ja mustriga materjale, mille valik ulatub tavapärastest väga eksootilisteni ,kuid mis on peaaegu alati kasutusel oma looduslikul kujul. 

Asutamisest alates sama suguvõsa juhtida olnud firma disaini koordineerib praegu kunstilise juhina Paola Navone, kes on  koostöös teiste tähelepanuväärsete disaineritega, nagu näiteks Jasper Startupi, Michael Sodeau ja Maro Picaga, loonud Gervasonile nii klassikalisi kui ka ultramoodsaid kollektsioone.

Kaubamärgi tootevalikusse kuuluvad lauad, toolid ja diivanid on mängulised ja isikupärased, läbivaks jooneks on Gervasonile omaselt peen dekoratiivsuse ning otstarbekuse tasakaal, mille sümbioos leiab kiiresti tee inimeseni, kes teeb julgeid otsuseid ja tahab oma elamisviisiga midagi enamat öelda ja kogeda.

B&B
B&B
B&B
B&B
B&B
B&B

Itaalia firma Lapalma on enam kui  30 aasta tootnud mööblit moodsa kodu ja avalike ruumide tarbeks. Kaubamärgi eesmärk on luua tooteid, mis oleksid universaalsed, ajatud ning vastupidavad. 

Lapalma laudadest-toolidest koosnevas tootevalikus on metall oskuslikult  ühendatud puidu (eeskätt vineeri), naha ja tekstiiliga. Tulemuseks on rahuliku meeleoluga ruumid, kus ratsionaalsusest kantud puhaste voolavate vormide ja selgete proportsioonidega mööbliesemed meenutavad oma karge joonega põhjamaist esteetikat. Palju rõhku on pandud detailidele, mis annavad selge vormikeelega funktsionaalsele tootele oma kordumatu näo.

Nii firma toodete kui kogu tootmisprotsessi juures on oluliseks väärtuseks keskkonnast hoolimine – tänu sajaprotsendiliselt taaskasutatavale toorainele ja minimaalsele plastikasutusele saab iga Lapalma valmisprodukti tagasi oma algmaterjaliks muundada ja talle uue elu anda.

B&B
B&B
B&B
B&B
B&B
B&B
B&B
B&B
B&B

Põhja-Itaaliast pärit brändi tootevaliku põhirõhk on laia toolisortimendiga istemööblil ja laudadel, lisaks toodetakse  voodeid ja moodulriiulite süsteeme. 1979. aastast tegutsenud Aliase toodangule on omane ajatu ja väljendusrikas minimalistlik stiil, mis pakub kasutusvõimalusi väga erinevates tingimustes alates privaatsetest kodudest, lõpetades suurte  avalike ruumidega.

Tänapäevasesse elu- ja töökeskkonda kavandatud Aliase mööblit  iseloomustavad tehnoloogiline kergus, mitmekesisus ja innovaatilisus. Reaalsetest vajadustest kantud vormi ja materjali otsinguil on jäädud ehedalt tööstuslikuks – aktuaalsetest teemadest inspireeritud esemed on valatud ajatusse vormi ja kõigele on lisatud mõni värske detaili. Tulemus on ühteaegu nii lihtne ja funktsionaalne, kui ka mugav ja elegantne.

Eriilmeliste toodete juures on tunda mitme kõrgelt hinnatud disaineri käekirja, nende hulgas näiteks Philippe Starck, Michele De Lucchi, Riccardo Blumer, Paolo Rizzatto ja Jasper Morrison.

B&B
B&B
B&B
B&B
B&B
B&B

Piacentast pärit Itaalia bränd Driade on keskendunud mööbli tootmisele. Kunstivabriku kuvandiga firma valikust leiab disainmööblit nii kodu- kui ühiskondlikku interjööri ja eksterjööri. 

Nagu kõlava loosungiga –laboratorio estetico (esteetika laboratoorium)- Driade toodetelt oodata võib, peetakse siin funktsionaalse disaini kõrval samaväärselt tähtsaks ka kasutajale pakutavaid esteetilisi naudinguid ning emotsioone – iga mööbliese mõjub ruumis kui kunstiteos. 

1968.aastal, popkunsti  ning ratsionaalse disaini laineharjal alguse saanud firma toodang on ühteaegu mänguline ja glamuurne, sobitudes samas oma julgete värvilahenduste ning peene (nii otseselt kui kaudselt) vormikeelega  hästi igasse olukorda ja stiili. Liialdamata võib Driadet nimetada tänapäeva art decoks.

Driade on algusaegadest peale kasutanud rohkelt plastikut ja katsetanud selle lõputute võimalustega. 

Innovaatiliste lahenduste ja materjalikäsitluse eest on hoolt kandnud suur hulk mainekaid disainereid (s.h. Patricia Urquiola, Rod Arad, Philippe Starck ja Fabio Novembre), kellega koostöös on meie igapäevased objektid saanud uue tähenduse, lihtsad esemed ümber mõtestatud ning uude funktsiooni transformeerunud.

B&B
B&B
B&B
B&B
B&B
B&B
B&B

1976 aastal loodud Itaalia firma Magis toodab mööblit nii koju kui kontorisse, nii tuppa kui õue. Materjalide osas plastikule ja metallile keskendunud tootevalikust leiab peamiselt laudu, toole, pinke, ja tumbasid. 

Magisi plastikmööbli mängulised vormid on tihti lustakalt ümarad, nende eksimatult tänapäevases esteetikas võib tunda retro hõngu või märgata viiteid mõnele ajaloolisele detaile. 

Veneetsia lähistelt pärit firma avastab ja katsetab läbi oma loomingu pidevalt tehnoloogia piire, mille kaudu püütakse üha uusi innovaatilisi lahendusi leida. Magise stiili juurde kuuluvad huvitavad vormid, ootamatud detailid ja julge rõõmus meeleolu.

Muuhulgas kuulub Magise toodangu hulka ka 2004. aastal alguse saanud mänguline lastemööbli ja -aksessuaaride seeria „Me Too”, mille raames püüdsid disainerid oma loomingut kujundada lapse soovidest, huvidest ja vajadustest lähtudes.

Mitmekesisele tootevalikule on andnud oma näo hulk rahvusvaheliselt tuntud disainereid, nagu näiteks Richard Sapper, Jasper Morrison, Stefano Giovannoni, Marc Newson, James Irvine, Konstantin Grcic, Ron Arad jpt.

B&B
B&B

70 aastase kogemusega Itaalia bränd pakub tõeliselt laia sisustuse valikut kõiksugustesse moodsatesse elamistesse. Pianca toodang pakub väga personaalset ning paindlikku lähenemist, leides terviklikud mööblilahendused igasugustele vajadustele.

 Piancas usuti esimesena demokraatlikkusse disaini, mis oleks kõigi jaoks kättesaadav. Nende industriaalse disaini missioon on muuta läbi toodete tehniliste ja esteetiliste omaduste täiustamise inimese elu mugavamaks. Materjalivaliku ja tootmisprotsessi puhul otsitakse alati parimat võimalikku kvaliteeti. Olulist tähelepanu pööratakse firmas ka oma disaini keskkonnasäästlikkuse aspektile. 

Pianca disainitiim,kus hinnatakse kõrgelt noorte nn tulevikus oluliste tegijate loomingut, ühendab loomingulisuse ja uusimad tootmistehnoloogiad, et luua moodsaid, loogilisi ja elegantseid mööblilahendusi. Otsides kogemusi ja (disaini)juuri koguni 500 aasta tagusest ajast, on firma motoks „Olla uus” – ning oma toodangu puhul pole neil kunagi puudu jäänud julgusest, et seda täide viia. 

B&B
B&B
B&B
B&B
B&B
B&B

Natuzzi, maailma juhtiv nahkdiivanite tootja: üle 60 aasta käsitsivalmistatud Itaalia disaini.

B&B
B&B
B&B
B&B
B&B
B&B
B&B
B&B
B&B

VõtA ühendusT

VõtA ühendusT
Kaisa Pärenson
mööbel ja valgustusprojektid
Maria Tšerva
mööbel ja valgustusprojektid, köögiprojektid

shoppingCart Outlet ostukorv

shoppingCart
0