Lisame väliruumi mängulisust / disainer Patricia Urquiola

Tänapäeva üks geniaalsemaid disainereid, kes meie kiiresti muutuvas maailmas suudab visonäärina alati millegagi üllatada- ei keegi muu kui Patricia Urquiola! Kuna sel aastal jäid Studio Urquiola loomingust silma just eriti mitmekülgsed välimööbli kollektsioonid, siis räägime lähemalt just neist.

Vorm ja värv!

Urquiola loomingu kõige silmapaistvamad elemendid on kindlasti ümarad ning mängulised vormid. Disainer ammutab inspiratsiooni loodusest ning kombineerib orgaanilised vormid tehniliselt tugevate materjalidega.

 

PLUMON kollektsioon kettal x Patricia Urquiola

Plumon kollektsiooni puhul on ideeks kergesti eemaldatav polsterdus, mis asetub istmele ja seljatoele kui jakk, mida hõlpsasti seljast võtta ja taas selga panna. Lisaks on erilist tähelepanu pööratud rätsepatööle ning inspiratsiooni ammutatud Brasiilia rikkalikest maastikest ja sisustuselementidest. Kollektsiooni kohvilaudade jalad on 3D prinditud.

https://www.kettal.com/living/en/news/plumon-collection-patricia-urquiola

 

 

INSULA modulaarne diivan kettal x Patricia Urquiola (2024 uudistoode)

https://www.kettal.com/living/en/news/insula-by-patricia-urquiola

 

 

Mänguline karakter

Trampoline kollektsiooni idee seisneb Vahemere äärse elujõulisuse ja mängulisuse esindamisel. Siin on samuti näha püüdu muuta väliruum tõeliselt nauditavaks ning meeli stimuleerivaks läbi suurepäraste disainelementide.

 

TRAMPOLINE kollektsioon Cassina x Patricia Urquiola

https://www.cassina.com/ww/en/products/trampoline-divano.html?cas_rivestimento=L-L360#561-trampoline-divano_78217

 

Välivaibad

Viimane lihv täiuslikuks kompositsiooniks on stiilne ja vastupidav välivaip. Urquiola disainitud kollektsioonidest, mida esindab vaibatootja GAN, on meie lemmik just Garden Layers. Õrn ent elav värvipuudutus ja naturaalne tunnetus- kombinatsioon, mis meie suvedesse täpselt parajalt sobitub!

 

GAN x Patricia Urquiola Garden Layers välivaip

https://www.gan-rugs.com/en/product/garden-layers-diagonal-almond-peach/

Avasta Patricia Urquiola välimööbli- ja tekstiilidisaine nii Cassina, B&B Italia, Kettali kui ka GANi tootevaliku hulgast, või võta ühendust, et leida just Sulle sobivaim õuemööbli lahendus!

Ole alati kursis Euroopa tippdisainiga

Telli endale Inspira uudiskiri. Kord või paar kuus jõuavad meie uudiskirjaga Sinuni viimased disaini trendid.

Liitudes kinnitan, et olen tutvunud
Inspira privaatsusteabega.

shoppingCart
0