Fookuses disainvalgustid: Bomma, Moooi, Ingo Maurer

Fookuses disainvalgustid: Bomma, Moooi, Ingo Maurer

Moooi

Kui Marcel Wanders & Casper Vissers 2001. aastal Moooi asutasid, lubasid nad luua legendaarse kaubamärgi. Täna, pärast kahtkümmend aastat, inspireerib Moooi endiselt maailma hingematvate uuenduslike disainidega.  

Moooi kollektsioon on alati originaalne, ootamatu, eklektiline, mässumeelne ja rafineeritud. Nende hästi kureeritud valgustite, mööbli ja aksessuaaride valik määratleb ruumi isikupära ning annab  sellele loovuse ja ilu täiendava puudutuse. 

Moooi kollektsioon sisaldab erinevaid töid nii noortelt talentidelt kui ka rahvusvaheliselt tunnustatud disaineritelt. Nende koostööd iseloomustab uudishimu ja ainulaadsete disainilahenduste, kontseptsioonide ja materjalide otsimine. 

Lühter Gravity on Moooi valgustikollektsiooni värskeim lisa. Gravity on kaasaegse lühtridisaini musternäide, ent peidab endas palju enamat kui esmapilgul välja paistab. Tänu painduvatele harudele saab muuta lühtri läbimõõtu ja suunata valguse kulgu. 

Fookuses disainvalgustid: Bomma, Moooi, Ingo Maurer

 

Bomma 

Bomma valgustikollektsioonid on loodud selleks, et tuua ruumi emotsioone, naudingut ja ilu ning need ühendavad kaasaegse disaini, traditsioonilise meisterlikkuse ja kvaliteedile pühendumise. 

2012. aastal asutatud Bomma viib traditsioonilist Tšehhi klaasitootmist pidevalt uuele tasemele. Kuna Ida- Böömimaal on sajanditepikkune klaasitootmise traditsioon, kasutavad nad nüüd ära rikkalikku talentide kogumit ja tipptasemel oskusi. Selle asemel, et neid traditsioone lihtsalt säilitada, kehtestab Bomma tänapäevased kõrgeid klaasitootmise standardeid. Bomma valgustid loovad ruumis unikaalse atmosfääri ja kahtlemata on meisterlikel käsitööoskustel selles oma osa. 

Bomma avab oma uksed disaineritele, kes esitavad pidevalt väljakutseid nende tehnilistele meeskondadele ja käsitöölistele. Nende rõhuasetus kaasaegsele disainile, silmapaistvale klaasikvaliteedile ja detailidele on toonud üllatavalt lühikese ajaga kaasa palju auhindu ja ülemaailmset tunnustust, mille tulemuseks on brändi erakordne positsioon turul, aga ka lugematu arv huvitavaid projekte ja koostööprojekte. 

Fookuses disainvalgustid: Bomma, Moooi, Ingo Maurer

 

Ingo Maurer 

Ingo Maurer alustas 1960. aastate keskpaigast erakordsete lampide, valgustussüsteemide ja objektide disainimist, mida tema ettevõte toodab ja turustab tänaseni üle maailma. Tema mänguliste, ootamatute disainide tõttu on talle omistatud hüüdnimi “valguse poeet”.  

 Lisaks kollektsioonide müügile on erilahendused nüüdseks oluliseks osaks nende tegevuses. Projektid võimaldavad Ingo Maureri tiimil realiseerida oma ideid kunstilise installatsiooni või valgustusobjektide osas, pakkudes samal ajal intrigeerivaid ja meeldivaid ruume. Kontseptuaalne disain ja selle käsitsi tootmine on ettevõtte filosoofia lahutamatud osad. 

Zettel’z 5 on üks Ingo Maureri tuntumaid lampe. See annab kasutajale palju ruumi tema enda loovusele ning seda saab seadistada nii, et see oleks ruumikas ja avatud või kompaktsem ja tihedam. Sellega kaasas olevad tühjad paberilehed on mõeldud kasutamiseks oma enda sõnumite või visandite jaoks. Jaapani paber on väga õhuke ja poolläbipaistev ning kaks pirni annavad head valgust. 

Fookuses disainvalgustid: Bomma, Moooi, Ingo Maurer

Tule tutvu brändide tootekataloogidega Inspira salongis!

Ole alati kursis Euroopa tippdisainiga

Telli endale Inspira uudiskiri. Kord või paar kuus jõuavad meie uudiskirjaga Sinuni viimased disaini trendid.

Liitudes kinnitan, et olen tutvunud
Inspira privaatsusteabega.

shoppingCart
0