Avasta Inspira salongi uued näidistooted!

Kui kodu igatseb kevadist värskenduskuuri, siis sea sammud Inspirasse! Salongi on saabunud mitmed uued Maxalto ja B&B Italia näidistooted.  

Maxalto diivan Otium Soft 

Avasta Inspira salongi uued näidistooted!

Kes otsivad klassikalist ja elegantset stiili ning soovivad leida lahenduse parimate Itaalia disainerdiivanite hulgast, neil tasub pilk peale visata Maxalto kollektsioonidele. Otium Soft on diivan, mis paistab silma oma ajatu stiili, heldete proportsioonide ja hea istumismugavuse poolest.

Diivani moodulid on saadaval erinevas suuruses ja sügavuses ning see võimaldab luua eriilmelisi lineaarseid ja nurgelisi kompositsioone. Diivanile iseloomulik detail on kergelt kaldus käetoed. Formaalsema või pehmema istumise jaoks on sul võimalik valida kahte tüüpi seljapatjade vahel.  

Maxalto Eracle konsoollaud 

Avasta Inspira salongi uued näidistooted!

Kvaliteetne ja rafineeritud – omadused, mis on omased heale Itaalia disainmööblile. Maxalto konsoollaud Eracle on valmistatud täispuidust, MDF-ist ja pähkli- või tammespoonist. Puiduga loob graatsilise kontrasti konsoollaua pealne marmorplaat ja terasest jalad. Tagasihoidlik vorm ja tipptasemel materjalide kasutamine teeb sellest ideaalse panipaiga esikusse, elu- või magamistuppa. 

Maxalto Nidus tugitool 

 

Inspira Maxalto Nidus tugitool

Pehme mööbli kollektsioon Nidus sai inspiratsiooni vajadusest luua mööbliseeria ruumi, kus suhelda ja vestelda harmoonilises ja pingevabas keskkonnas.‎ Disainer Antonio Citterio on selle eesmärgi saavutanud, pöörates suurt tähelepanu konstruktsioonile, detailidele ja tugitooli kujule.

Pehmed vormid ja kvaliteetsed kangad lubavad luua interjööris sundimatu õhkkonna ja sobivad kokku erinevas stiilis diivaniga.  

B&B Italia diivan Noonu 

BB Italia Noonu diivan Inspira

Noonu on modulaarne diivanisüsteem, kus helded suurused kohtuvad muljetavaldava paindlikkusega. Disainer Antonio Citterio lähenemine Noonu diivanisüsteemi kumerusele on inspireeritud Maldiividel asuva atolli kujust. Diivanisüsteem on ruumikas, kuid samas on sellele iseloomulik õrn ja kerge üldmulje. 

Selle tugistruktuur kaob vaateväljast, luues ruumis “saared”, mis näivad justkui hõljuvat õhus. Istekohad ise on sügavad, ühe suure istmepadjaga, mis tagab ülima mugavuse, puhta, minimalistliku esteetika, kuid samas kutsub lõõgastuma. Kergelt kaldus seljatugi on mõeldud patjade mahutamiseks, mida saad vastavalt soovile diivanile paigutada.  

B&B Italia tugitool Harbor Laidback 

Bebitalia Harbor Laidback tugitool Inspira

Harbour Laidback on mitmekülgne ja uuenduslik tugitool, mis annab lõõgastumisele uue tähenduse. See jätkab oma harmoonilise ja voolava vormiga Harbour tugitoolide traditsiooni, ent Harbour Laidbackil on enneolematu, ideaalselt raami sisse peidetud mehhanism, mis võimaldab seljatuge ja istet üheaegselt liigutada. Istme liikumine on peaaegu märkamatu, kuid teeb olemine oluliselt mugavamaks. 

Harbour Laidbackil on ka reguleeritava kõrgusega polsterdatud peatugi ning kollektsioonis on ka jalatugi või eemaldatava kandikuga tumba, et saaksid oma puhkehetkest maksimumi võtta.  

Vormi ja materjalide poolest on Harbour Laidbacki identiteet sobilik nii töökeskkonda kui ka kodusesse ruumi. Kalibreeritud proportsioonid ja istme ülaosa kõrgus muudavad Harbour Laidbacki ideaalseks kohaks arvuti või tahvelarvuti kasutamiseks, videokõnede pidamiseks, filmi nautimiseks, heale raamatule keskendumiseks. 

B&B Italia abilaud Awa 

Avasta Inspira salongi uued näidistooted!

Elegantselt asümmeetriline Awa on mitmekülgne mööbliese. Abilaud, mida saab paigutada kõikjale, kus vajate käepärast lisaruumi. See on saadaval valge Cristalplant® materjalina, mis sobib kasutamiseks nii sise- kui välistingimustes, ning kõva polüuretaanina paljudes satiinistes ja läikivates värvides, mis annavad energiat igasse ruumi ja stiili. 

B&B Italia diivanilaud Alanda 

Avasta Inspira salongi uued näidistooted!

Suurepärane disain tabab oma ajastu vaimu ja suudab seda läbi aastate välja kanda. Ikooniline Alanda kohvilaud on selle haruldase saavutuse klassikaline näide, mida hinnatakse selle ikoonilise kuju ja kameeleonilise mitmekülgsuse tõttu. Alanda diivanilaud on unikaalne mööbliese, mille nõudlus on ajas aina kasvanud. Minimalistlik, ent julge vorm mõjub ruumis arhitektuurselt ja õhuliselt. 

 

Inspira salong on avatud E-R 10:00 – 18:00. Ootame sind uute näidistoodetega tutvuma!

 

Ole alati kursis Euroopa tippdisainiga

Telli endale Inspira uudiskiri. Kord või paar kuus jõuavad meie uudiskirjaga Sinuni viimased disaini trendid.

Liitudes kinnitan, et olen tutvunud
Inspira privaatsusteabega.

shoppingCart
0