Välimööbliuudised B&B Italialt / traditsioonid kohtuvad innovaatilisusega

Sel aastal tuli meie lemmik disainmööbli pioneer välja erinevate eksklusiivsete kollektsioonidega, millest ei puudu ka omanäoline ning karakteriga välimööbel!

 

 

Kui traditsioonilised võtted kohtuvad innovaatilisusega

 

Rotangist punutud diivani- ja tugitoolide kollektsioon Soft Cage on eriliseim lisa B&B välimööblikollektsioonile. Kaunist punutud raami kaunistavad metalsed embleemidega detailid ning pehmed välitingimustese sobivad padjad. Täiendust on saanud ka välikangaste valik- vali diivanit kaunistama buklee, elavad prinditud kangad või hoopis mõni ootamatu värvide ja pindade kombinatsioon.

 

 

 

Tuntud disainiikoonid väliruumi

 

Ikooniline Bambole seeria on saanud täiendust pakkudes nüüd ka palavalt armastatud tugitooli väliruumi. Kuigi tugitool on oma vormilt hiiglaslikku patja meenutav, siis ei pea muretsema- niiskuskindlus on garanteeritud tänu õhku läbilaskvatele ja vetthülgavatele materjalikihtidele. Tugitooli sees on vastupidav plaststruktuur, mida katab lihtsasti eemaldatav värvikas kate.

Lisaks juba tuttavale Bambole seeriale on välimööbli kollektsiooni lisandunud Buttoni kohvilauakesed ning disainisõprade poolt palavalt armastatud Tobi-Ishi kohvi- ja söögilauad.

 

 

Transformeeri oma väliruum vaid mõne elemendiga

 

Piisab vaid paarist disainmööblielemendist, et muuta aed või terrass silmapaistvaks ja stiilseks! Mis veel parem, B&B Italiaga tuttavad kliendid juba teavad, et mööbel on kestev ja vastupidav- lisa mõni meeldiv element juba olemasolevale, kombineeri vana ja uut ning erinevaid kangaid ja materjale!

 

Ole alati kursis Euroopa tippdisainiga

Telli endale Inspira uudiskiri. Kord või paar kuus jõuavad meie uudiskirjaga Sinuni viimased disaini trendid.

Liitudes kinnitan, et olen tutvunud
Inspira privaatsusteabega.

shoppingCart
0