Välimööbli trendid 2023 / TRIBÙ, B&B Italia, Röshults, Gandia Blasco

2023 toob põnevaid välimööbli trende igale maitsele. Mitmekülgsed viimistlusmaterjalid, elavad toonid ning põnevad vormid loovad sinu terrassile või aeda värske ja maitseka koosluse.

Välimööbli trendid

 

Hea välimööbel võib õige hoolitsuse puhul kesta kogu elu, seetõttu tasub ka disaini puhul püsida trendidest ees ning kombineerida ajatut olemust kaasaegsete detailidega. Investeeri kvaliteeti!

Orgaanilised vormid ja looduslikud materjalid, skandinaavialik minimalism, ökosäästlikkus- need on mõned märksõnad, mis täna iseloomustavad trendikat välimööblit. Looduses esinevad elemendid sulanduvad mööbliga.

Välimööblit eelistatakse looduslikest materjalidest, see peab olema keskkonnasõbralik, taaskasutatud ja taaskasutatav.

 

Tribu Hexagon kohvilauad, tiigipuust lauda katab lubjakivist lauaplaat.

 

Üheks populaarseks materjaliks on näiteks tiigipuu. See materjal talub kõiki ilmastikutingimusi, tiigipuule omane looduslik õli tõrjub kergesti vett ja lund, hoides seda paindumise, pragunemise või hapraks muutumise eest.

Tiigipuitu ei pea värvima ega lakkima. Õlitamata tekib aja jooksul puidule ilus paatina, mis muutub õrnalt halliks ja säilitab ajatu välimuse. Kui soovite, et see näeks uus ja värske välja, võite kasutada puiduõli, mille abil tiigipuidu värvus säilib.

 

Mitmekülgne välimööbli valik

 

Sisekujundus näeb üha rohkem terrasse, rõdusid ja sisehoove kui eluruumide laiendusi. Seetõttu on vastavaid kohaldusi tehtud ka välimööbli disainis. Ka sel aastal näeme mitmeid välimööbli kollektsioone, mis sobituvad nii sise- kui ka väliruumi, säilitades luksusliku eluruumi mööbli kvaliteedi ja esteetika.

 

Röshultsi söögilaud ja pingid, mis sobivad ideaalselt nii sise- kui väliruumi. Hea teada- Rootsis asuv luksusdisaini tootja Röshults hoiab oma välimööblit terrassil aastaringselt!

 

Funktsionaalsed aksessuaarid

 

Välimööbli elemendid suudavad aeda luua dekoratiivseid arhitektoone, lisades ümbritsevale ruumile maitsekat puudutust ning andes lisaväärtust oma funktsionaalsuse näol. Minimalistlikud väikevormid ja hubasust toovad pehmed elemendid loovad tõeliselt oaasiliku kaanoni.

 

Röshultsi graafiline puudutus dushikardina näol ning kohvilaud, mis toimib ka lõkkeasemena.

 

 

Tribù Elio söögilaua toolid, Monsieur Tricot valgustid ja Tao söögilaud.  Erinevate pindade ja vormide koosmäng ja luksuslik eluruumi matkiv hubasus väliruumis.

 

 

Tribù & Monsieur Tricot disainistuudio koostööl valminud välivalgustid ning minimalistlik Tribù Natal Alu kollektsiooni lamamistool.

 

 

Ümarad vormid, graafilised jooned ja elavad pinnad

 

Stiilne aiamööbel ei kujuta endast enam vaid ülimalt minimalistlikke must-valgeid elemente. Disainerid on suurt tähelepanu pööranud pindadele, vormidele ja taktiilsele elamusele. Välikanga valikust leiab ka sisekujunduses populaarset buklee kangast ning lamamistoolide valikust tavapäratuid ümarvorme!

Aiamööbli trendid 2023 kevadel on suunatud erinevate värvi- ja mustrikombnatsioonide kihistamisele. Mööbli ja aksessuaaride valikul võib mängida elavate värvide, tekstuuride ja mustritega, tasakaalustades seda rahulikemate pindade või toonidega.

Iga mööbliese laudadest istmeni, diivanist tugitoolini, väikestest laudadest valgustuselementideni on loodud selleks, et muuta väliruum hubaseks ja esteetiliselt nauditavaks. Õrnad skulptuursed vormid, mis loovad kookoniefekti, sobivad ideaalselt intiimsuse tekitamiseks.

 

       

B&B Italia Borea lamamistool. Uutes kollektsioonides on esindatud kvaliteetsed ja maitsekad tekstiilid, põnevad vormid ning eksklusiivsed materjalid sh. näiteks laavakivist lauaplaat.

 

 

Gandia Blasco 2023. aasta Mass nimeline diivaniseeria, mis oma olekult meenutab kivirahnusid. Moodulite vormi orgaaniline voolavus annab võimaluse oma ruumiga mitmekülgselt mängida.

 

 

2023 aasta värv Pantone Viva Magenta

 

Viva Magenta, Pantone´i 2023. aasta värv, on välimööbli puhul väga kõnekaks. Viva magenta on energiline, tugeva iseloomuga värv, mida paaritatakse näiteks sinise tooniga. See toon sobib suurepäraselt puidust aiamööbli ja dekoratiivsete metallelementidega.

 

B&B Italia Allure O´ söögilaud ja Flare O´ toolid

 

 

B&B Italia Nooch kollektsiooni (2023) välidiivan. Trendikaid toone on võimalik kujundusse siduda ka näiteks dekoratiivsete patjade abil.

 

 

 

 

 

 

 

Tutvu kõigi Inspira välimööbli tootjatega siin: https://www.inspira.ee/brandid/

Meie meeskond on sulle nõustamisel ning materjalide valikul meeleldi abiks!

Ole alati kursis Euroopa tippdisainiga

Telli endale Inspira uudiskiri. Kord või paar kuus jõuavad meie uudiskirjaga Sinuni viimased disaini trendid.

Liitudes kinnitan, et olen tutvunud
Inspira privaatsusteabega.

shoppingCart
0