Sisustustrendid / TALV 2023 koos B&B Italiaga

Talvehooaja lähenedes on aeg värskendada oma kodu uusimate mööblitrendidega, mis ühendavad mugavuse ja stiili. B&B Italia, tuntud oma laitmatu viimistluse ja kaasaegse disaini poolest, esitleb oma salongis värsket väljapanekut. Avasta koos meiega!

 

 

B&B Italia Dambo diivan: mugavuse ja stiili täiuslik segu. Sügavad istmed ja laiad painutatavad käetoed pakuvad pärast pikka päeva mõnusa koha, kus lõõgastuda. Ükskõik, kas vedeled raamatuga või korraldad filmiõhtut, pakub Dambo diivan võrratut mugavust. Kontrastne retrohõnguline esteetika, mis tekib peenete metalljalgade ja lopsaka diivanistruktuuri kohtumisel mõjub teiste diivanite seas vägagi värskendavana!

 

 

Tortello on kaasaegne diivani- ja tugitoolide seeria, mis lõbustab oma helde, pehme ja hubase vormikeelega. Silmatorkavale disainile lisaks on kollektsioon meie arvates ka ootamatult mugav, pakkudes ergonoomilist istet ning hästi toetavat seljatuge. Lisaks on Tortello puhul tähtis ka jätkusuutlikus! Valmistamisel pole kasutatud liime ning istet saab täielikult deinstalleerida, et seda võimalikult mugavalt taaskasutada.

 

Esmapilgul lihtsana mõjuv Monica Armani Heri O´ kombineerib elegantsuse, funktsionaalsuse ning 60ndatele tagasivaatava võluvuse. Painutatud puidust kumerused, lopsakad istmekatted ning modernses võtmes romantilisus! Märgata on pehmete vormide sidumist metalsete monoliitsete elementidega- sellist kombinatsiooni kohtab sisekujundusmaailmas hetkel üsna palju.

 

 

 

 

 

Veel tooksime välja ühe juba tuntud B&B Italia disaindiivani Eda-Mame, mis on B&B showroomis väljas täitsa uues kuues – see on kaetud 100% villast kangaga, mis on buklee kangast meenutav, äärmiselt soe ning kutsuv. Orgaanilised vormid ei näi veel niipea trendidest kaduvat ning ka siin näeme materjalide kontrastust- üdini pehme ilmeline kangas ning voolav vorm kombineeritud sirgete graafiliste metalljalgadega.

 

 

 

Kui Sul tekkis küsimusi mõne mööblieseme kohta, siis võtke kindlasti ühendust meie nõustajatega ning hoia end värske valikuga kursis jälgides meid instagramis @inspira_design_estonia.

Ole alati kursis Euroopa tippdisainiga

Telli endale Inspira uudiskiri. Kord või paar kuus jõuavad meie uudiskirjaga Sinuni viimased disaini trendid.

Liitudes kinnitan, et olen tutvunud
Inspira privaatsusteabega.

shoppingCart
0